Proiect SEMPER FIDELIS
  • Prima pagina
  • FORUM
  • Despre noi
  • Statut
  • Galeria foto
  • Download-uri

Remember me      Forgot password?    Signup

Forums

Proiect SEMPER FIDELIS :: Forums :: Securitate nationala :: SPP
 
<< Previous thread | Next thread >>
[sondaj] EXISTA VREO SCHIMBARE DE LA SCHIMBAREA CONDUCERII SPP?
Go to page
  <<        >>  
Moderators: ex-ad, colonelul, echo, truepride, dorobant, spk, Radu89, Pârvu Florin, justme, Mihais, Resboiu
Author Post
str8
Sun Sep 17 2006, 04:07PM
Registered Member #189
Joined: Wed Sep 13 2006, 10:15PM

Posts: 13
Thanked 0 time in 0 post
me wrote ...

probabil ca tot e mai bun decat tiganul ala de naghi. e normal sa fie tot timpul plecat cand ai nevoie de el, am mai zis ca nu e competent pentru o asemenea functie. toata lumea mi-a sarit in cap pe aici dar eu raman convins ca nu are altceva in el decat samantza aia ferma de militian...
mi-as dori sa vad mai multe postari de la spp-isti activi care sa ne informeze despre mersul institutiei.
ce inseamna schimbarea lui pahontu inainte de vreme? inainte de schimbarea lui basescu? sau inainte de terminarea mandatului (mandatelor) lui basescu?
probabil ca l-ar schimba numai in urma unui eveniment negativ petrecut in serviciu, unul destul de mediatiazat, altfel, cum sa zica ca a facut o tampenie cand l-a numit?
asa ca nu votez, ma abtin... :-)


problema e ca multi dintre noi astia activi nu o sa-i vezi pe aici.dak suntem max 10 activi acum in spp pe acest site.
Back to top
me
Sun Sep 17 2006, 09:00PM
me
Registered Member #11
Joined: Fri Mar 03 2006, 10:03AM

Posts: 778
Thanked 15 time in 12 post
ma indoiesc ca sunt atatia aici de la SPP iar daca sunteti, ma mir ca nu va sustineti realizarile aici asa cum fac altii.
dupa parerea mea, conducerea spp, ca si la alte institutii, ar trebui asigurata cu un civil care sa aibe calitati de secretar de stat iar prim adjunctul sa fie un general din sistem.
de ce se continua cu asigurarea conducerii de catre militari, de ce a ramas inca spp militarizat (ca si sri), nu stiu..
de ce se pun generali sefi de structuri de la una la alta, iar nu stiu.. de ce nu a fost pus un general de la SIE sef la SPP? de ce nu de la ISU? de ce ar fi jandarmeria mai apropiata de activitatea SPP?
cred ca era de preferat un civil, macar daca tot nu se pricepe, are o scuza...
Back to top
Doru
Sun Sep 17 2006, 11:15PM
doru
Registered Member #14
Joined: Fri Mar 03 2006, 07:26PM

Posts: 411
Thanked 4 time in 4 post
Sa inteleg ca la SPP este in "calitate" de transmisionist,asa s-ar explica multe...
Back to top
me
Mon Sep 18 2006, 03:57PM
me
Registered Member #11
Joined: Fri Mar 03 2006, 10:03AM

Posts: 778
Thanked 15 time in 12 post
hihi.. dap, exact...
Back to top
str8
Tue Sep 19 2006, 02:05PM
Registered Member #189
Joined: Wed Sep 13 2006, 10:15PM

Posts: 13
Thanked 0 time in 0 post
ha ha ha ,zat!!!
Back to top
me
Tue Sep 19 2006, 02:18PM
me
Registered Member #11
Joined: Fri Mar 03 2006, 10:03AM

Posts: 778
Thanked 15 time in 12 post
bai parfum de doi bani, iar ai luat-o pe ulei.. in opinia ta, nu trebuie criticat niciunul dintre directori, poate esti chiar perfecta secretara perpetua, desi ma indoiesc ca ar putea ramane cineva secretara la un schimb de directori. doar daca ai avea cine stie ce calitati deosebite.... spune-ne si noua, te rugam...
Back to top
str8
Wed Sep 20 2006, 12:15AM
Registered Member #189
Joined: Wed Sep 13 2006, 10:15PM

Posts: 13
Thanked 0 time in 0 post
dar u vad ca ai cele mai speciale calitati in frunte cu administratorii acestui site,si anume:prostie la nivel inalt,nicio legatura cu SPP sau cu altceva.Cat despre directori,nici nu cred k i-ai cunoscut,doar asa din auzite poate.Si stii ceva ti s-ar potrivi de minune functia de secretara avand in vedere gradul de prostie.
Back to top
Doru
Wed Sep 20 2006, 02:32PM
doru
Registered Member #14
Joined: Fri Mar 03 2006, 07:26PM

Posts: 411
Thanked 4 time in 4 post
Str8 nu te agita prea tare ca faci apa la cap,esti sado-maso ,daca nu-ti plac membrii si administratorul acestui site si te enerveaza ce cautzi bre pe aici,vezi ca sunt site-uri pentru copii,pentru oligofreni.Daca nu esti in tema cu ce discuta nu te baga ,asculta,eventual intreaba si te asigur ca ai de invatat,administratorul acestui site este o somitate in domeniu si te asigur ca scaunul de director al SPP,de exemplu,este prea mic pentru dumnealui.Iar in privinta lui "me" a lucrat in serviciu de la infiintare si a facut parte din structurile de conducere,implicit a lucrat cu fostii directori."Me" scuza-ma ptr. deconspirare.Str8 schimba si tu nick-ul sau incearca un site de cosmetice.
Back to top
colonelul
Wed Sep 20 2006, 05:12PM

Registered Member #20
Joined: Mon Mar 06 2006, 10:52AM

Posts: 622
Thanked 4 time in 4 post
probabil se cere o banare definitiva pentru str8

[ Edited Wed Sep 20 2006, 08:23PM ]
Back to top
free sky
Wed Sep 20 2006, 08:08PM
Registered Member #4
Joined: Wed Mar 01 2006, 01:25PM

Posts: 896
Thanked 0 time in 0 post
cred ca da


[ Edited Wed Sep 20 2006, 08:27PM ]
Back to top
Doru
Wed Sep 20 2006, 08:26PM
doru
Registered Member #14
Joined: Fri Mar 03 2006, 07:26PM

Posts: 411
Thanked 4 time in 4 post
Press deezvolta.
Back to top
free sky
Wed Sep 20 2006, 08:29PM
Registered Member #4
Joined: Wed Mar 01 2006, 01:25PM

Posts: 896
Thanked 0 time in 0 post
Ce sa dezvolt?
Back to top
Doru
Wed Sep 20 2006, 10:39PM
doru
Registered Member #14
Joined: Fri Mar 03 2006, 07:26PM

Posts: 411
Thanked 4 time in 4 post
scuza-ma, am inteles gresit ultima ta postare.
Back to top
ronin
Sat Feb 24 2007, 04:59PM
Registered Member #70
Joined: Thu May 04 2006, 12:40PM

Posts: 1255
Thanked 9 time in 9 post
Tot nu am inteles...de ce v-ati suparat pe str8...???
Pentru acel "zat"...pai omu' s-a aparat cum a putut si el...la ironie...
Colonel... prea repede cu banu'...sau nu a mai postat 'nada' cu 'name'-ul asta de parfum...?
Back to top
dorobant
Fri May 11 2007, 08:28PM

Registered Member #457
Joined: Fri Mar 23 2007, 06:42PM

Posts: 968
Thanked 20 time in 11 post
nu am nimic de comentat referitor la Pahontzu ... doar la oroginile lui ... a absolvit Scoala militara de of. de transmisiuni la Sibiu in 1987, cu petlite ALBASTRE ! Este de loc din LERESHTI/AG. asa cum scrie pe site-ul SPP ... consatean cu gen. VASILE MILEA si ... elena ceaushescu!
Cunoscand sistemul PCR (Pile, Cunoshtintze, relatzii), nu mai e nimic de comentat!
Back to top
Go to page
  <<        >>   

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System uses forum thanks

More links

Imnul SEMPER FIDELIS
Arhiva stiri
Trimite-ne o stire
Marsuri
Articole
2% pentru voi
Directia Generala Anticoruptie din MAI
Resboiu blog
Asociatia ROMIL
InfoMondo
Fundatia Pentru Pompieri
Liga Militarilor
Politistul
SNPPC
NATOChannel TV
Forumul politistilor
Forumul pompierilor
Asociatia "6 Dorobanti"
© 2006-2015 Proiect SEMPER FIDELIS
Site protejat la copierea cu soft-uri dedicate. Banare automata.Opiniile exprimate pe forum nu reprezinta si pozitia asociatiei fata de persoane, institutii si evenimente. Regulile de functionare a forumului sint formulate in baza prevederilor constitutionale si legilor in vigoare. Asociatia isi exprima pozitia fata persoane, institutii si evenimente prin fluxul de stiri publicat in prima pagina a site-ului.