Proiect SEMPER FIDELIS
  • Prima pagina
  • FORUM
  • Despre noi
  • Statut
  • Galeria foto
  • Download-uri

Remember me      Forgot password?    Signup

Forums

Proiect SEMPER FIDELIS :: Forums :: Securitate nationala :: MApN
 
<< Previous thread | Next thread >>
Soldat Gradat Profesionist
Go to page
  <<        >>  
Moderators: ex-ad, colonelul, echo, truepride, dorobant, spk, Radu89, Pârvu Florin, justme, Mihais, Resboiu
Author Post
Plesu
Thu Jan 29 2015, 11:04PM
Registered Member #9974
Joined: Tue Jan 20 2015, 11:32PM

Posts: 9
Thanked 0 time in 0 post
Multam !
Back to top
balhas
Sun Feb 01 2015, 01:08AM
Registered Member #9823
Joined: Sun Oct 19 2014, 10:40AM

Posts: 8
Thanked 0 time in 0 post
Cei care candidati pentru sgp interesat-va la centrele militare zonale cat faceti perioada de instructie,din cate am inteles s a marit perioada la 6 luni,nu este sigura informatia.
Back to top
Hannibal
Sun Feb 01 2015, 10:20AM
.
Registered Member #1460
Joined: Wed Mar 11 2009, 03:39PM

Posts: 707
Thanked 75 time in 61 post
Iui...daca e adevarat, va mananca Caracalu`...
Back to top
balhas
Sun Feb 01 2015, 11:26AM
Registered Member #9823
Joined: Sun Oct 19 2014, 10:40AM

Posts: 8
Thanked 0 time in 0 post
Era doar la nivel de zvon, cica o sa ii cheme doar perioada aprilie-octombrie pentru a reduce costuriile cu incalzirea.
Back to top
MandruRoman
Sun Feb 01 2015, 12:32PM
Registered Member #9951
Joined: Fri Jan 09 2015, 01:09AM

Posts: 50
Thanked 5 time in 4 post
balhas wrote ...

Era doar la nivel de zvon, cica o sa ii cheme doar perioada aprilie-octombrie pentru a reduce costuriile cu incalzirea.

Pai si dupa calculul tau cate luni sunt din aprilie pana in octombrie?
Back to top
ghitza19
Sun Feb 01 2015, 12:36PM
Registered Member #9795
Joined: Tue Oct 07 2014, 09:16PM

Posts: 66
Thanked 14 time in 12 post
6 luni fac aia de la marină. Fortele terestre si fortele aeriene fac 4 luni.
Back to top
balhas
Sun Feb 01 2015, 02:52PM
Registered Member #9823
Joined: Sun Oct 19 2014, 10:40AM

Posts: 8
Thanked 0 time in 0 post
MandruRoman wrote ...

balhas wrote ...

Era doar la nivel de zvon, cica o sa ii cheme doar perioada aprilie-octombrie pentru a reduce costuriile cu incalzirea.

Pai si dupa calculul tau cate luni sunt din aprilie pana in octombrie?

La caracal de la cei de la bucatarie pana la comandantii de plutoane toti vorbesc de o serie de peste 600 de persoane ,vor venii imediat dupa Pasti si vor termina in octombrie (6 luni) nu am vazut nimic oficial ,doar la nivel de discutii
Back to top
bolbosandrei
Mon Feb 02 2015, 06:41PM
Registered Member #9778
Joined: Tue Sep 30 2014, 08:58PM

Posts: 28
Thanked 1 time in 1 post
O fost careva la probe?s-au luat puncte multe?cand se pleaca daca intri la Caracal?

[ Edited Mon Feb 02 2015, 06:41PM ]
Back to top
Nestiut
Tue Feb 03 2015, 01:27PM
Registered Member #9999
Joined: Tue Feb 03 2015, 12:27PM

Posts: 118
Thanked 12 time in 11 post
Buna ziua. Stie cineva daca exista o perioada fixa in care se fac recrutarile si selectiile, adica conteaza in ce luna te duci sa iti depui dosarul, daca trebuie neaparat la inceput de an sau se poate face pe tot parcursul anului? Sunt din TM si selectiile ar fi la Alba Iulia.
Back to top
MandruRoman
Tue Feb 03 2015, 05:14PM
Registered Member #9951
Joined: Fri Jan 09 2015, 01:09AM

Posts: 50
Thanked 5 time in 4 post
bolbosandrei wrote ...

O fost careva la probe?s-au luat puncte multe?cand se pleaca daca intri la Caracal?

Da eu am fost. Puncte ei in functie de ce pregatire ai. La caracal se pleaca dupa paste. 15-30 aprilie
Back to top
MandruRoman
Tue Feb 03 2015, 05:16PM
Registered Member #9951
Joined: Fri Jan 09 2015, 01:09AM

Posts: 50
Thanked 5 time in 4 post
mitza wrote ...

Buna ziua. Stie cineva daca exista o perioada fixa in care se fac recrutarile si selectiile, adica conteaza in ce luna te duci sa iti depui dosarul, daca trebuie neaparat la inceput de an sau se poate face pe tot parcursul anului? Sunt din TM si selectiile ar fi la Alba Iulia.

Poti sa te duci cand vrei tu sa-ti faci foaia de contact. Ei te vor suna pe pentru pregatirea dosarului doar dupa ce apar locuri noi.
Back to top
Nestiut
Tue Feb 03 2015, 05:57PM
Registered Member #9999
Joined: Tue Feb 03 2015, 12:27PM

Posts: 118
Thanked 12 time in 11 post
Locuri apar de mai multe ori pe an sau doar la inceput de an?
Back to top
MandruRoman
Wed Feb 04 2015, 06:02PM
Registered Member #9951
Joined: Fri Jan 09 2015, 01:09AM

Posts: 50
Thanked 5 time in 4 post
mitza wrote ...

Locuri apar de mai multe ori pe an sau doar la inceput de an?

In mod normal de mai multe ori pe an.
Back to top
Nestiut
Wed Feb 04 2015, 08:40PM
Registered Member #9999
Joined: Tue Feb 03 2015, 12:27PM

Posts: 118
Thanked 12 time in 11 post
ok multumesc de ajutor ,,MandruRoman,,
Back to top
MandruRoman
Thu Feb 05 2015, 12:38AM
Registered Member #9951
Joined: Fri Jan 09 2015, 01:09AM

Posts: 50
Thanked 5 time in 4 post
mitza wrote ...

ok multumesc de ajutor ,,MandruRoman,,

Cu placere mitza
Back to top
Go to page
  <<        >>   

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System uses forum thanks

More links

Imnul SEMPER FIDELIS
Arhiva stiri
Trimite-ne o stire
Marsuri
Articole
2% pentru voi
Directia Generala Anticoruptie din MAI
Resboiu blog
Asociatia ROMIL
InfoMondo
Fundatia Pentru Pompieri
Liga Militarilor
Politistul
SNPPC
NATOChannel TV
Forumul politistilor
Forumul pompierilor
Asociatia "6 Dorobanti"
© 2006-2015 Proiect SEMPER FIDELIS
Site protejat la copierea cu soft-uri dedicate. Banare automata.Opiniile exprimate pe forum nu reprezinta si pozitia asociatiei fata de persoane, institutii si evenimente. Regulile de functionare a forumului sint formulate in baza prevederilor constitutionale si legilor in vigoare. Asociatia isi exprima pozitia fata persoane, institutii si evenimente prin fluxul de stiri publicat in prima pagina a site-ului.